Blog

Check out market updates

Creditwest Bank ile ev sahibi olmak artık çok kolay

Ali Yırtıcı Construction’ın Küçük Kaymaklı bölgesindeki ‘Jasmine Park Street’ sitesi, Creditwest Bank’ın %100 finansmanlığında satışa sunuldu. Creditwest Bank ve Yırtıcı Construction işbirliği ile ilgili toplantı geçtiğimiz gün Creditwest Bank Genel Müdürlüğünde gerçekleşti. İşbirliği sözleşmesine Creditwest Bank Hazine, Dış İşlemler ve Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı Mazher Zaheer ile Yırtıcı Construction Direktörü Ali Yırtıcı imza koydu.

Yırtıcı Construction tarafından Creditwest Bank finansmanlığı ile tamamlanacak   ‘Jasmine Park Street’ sitesi, en güncel inşaat teknolojileri kullanılarak inşaa ediliyor. Üstelik müşteriler satın aldıkları evlerin inşaatını online olarak internet aracılığıyla görebilecekler.

PEŞİNAT GEREKTİRMEDEN EV SAHİBİ OLMA İMKANI

İşbirliği uyarınca, Creditwest Bank güvencesinde konut bedelinin %100’ne kadar, 180 ay vade olanakları ile Türk Lirası veya Yabancı Para olarak konut kredisi fırsatları sunuyor.  410 STG’den başlayan taksitlerle ev sahibi olma imkanı sağlayan bu işbirliğinin en önemli avantajı müşteriler tarafından herhangi bir peşinat ödemesi gerektirmemesidir.

MODERN BİR YAŞAM ALANI

Toplam 144 daireden oluşan, içerisinde  ortak yaşam alanı olarak  çocuk parkı,  yeşil  alan ve parkı bulunan Jasmine Park Street projesinde, günümüzün en önemli ihtiyacı olan İnternet hizmetleri de düşünülmüş.

Modern bir yaşam alanı olarak tasarlanan sitedeki evlerde görüntülü interkom sistemi, site güvenliği, devamlı bahçıvan hizmeti, kapıcılık hizmetleri, engelli otoparkları, modern çevre aydınlatma sistemi ve tüm araçlar için kapalı bodrumda park yeri bulunmaktadır.

Lefkoşanın en yeni dükkan ve çarşılarının tam yanında, bölgedeki tüm otobüs duraklarının yakınında bulunan  Jasmine Park Street projesi 18 ayda tamamlanacak.

Kaynak:http://www.yeniduzen.com/creditwest-bank-ile-ev-sahibi-olmak-artik-cok-kolay-72438h.htm 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Translate »